Fluovestjes voor fietsende kinderen
Gouverneur Paul Breyne vraagt om de veiligheid van fietsende kinderen te verhogen door het dragen van een fluovestje.
Het gemeentebestuur gaf enkel jaren geleden reeds aan alle kinderen een gratis fluo-vestje.
De noodzaak voor het dragen van een fluovest als het donker is, blijkt uit de vaststelling dat in de periode 2003-2007 10 procent van de ongevallen met een fietsdode onder de 20 jaar gebeurde bij dageraad en schemering en 19 procent ’s nachts. De cijfers voor zwaargewonde fietsers zijn ongeveer dezelfde.
Het aantal dodelijke fietsslachtoffers in het verkeer daalde in die periode van 133 tot 88, het aantal jonge slachtoffers jonger dan 20 van 26 tot 10. Het aantal fietsers jonger dan 20 dat zwaargewond geraakte verminderde in deze periode van 294 en 179 en het aantal dat licht gewond werd van 2.248 tot 1.968.
Contact
-
Contactpersoon: Anne De MeesterOudenaardseweg 71,8587 Spiere-HelkijnTel: 056 27 01 50


Reacties
Hallo,
Mijn naam is simon en ik ben 16 jaar en op zoek naar een kleine roze driewieler. Ik hou toch zo van driewielers en het kleurtje roze en ook heel veel van mijn mama. Daag XXXXX simon
Heeej, ik ben Bavo, ik ben 16 jaar en voel me elke dag onveilig op straat. Ik ben op zoek naar een roos fluovestje, omdat roos mijn lievelingskleur is.
Wie weet waar ik dit kan vinden ?
Kusjes,
Bavo
willen julli nog zoon fluovestje want ik moet te voet naar school en zuo graag op valllen ik ben 10 jaar oud
alvast dank.
Nieuwe reactie inzenden